KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15307001
nr 1530 7001
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, 3 st, Signerad. Bladets mått: 33x24-35x45, oramade lösa blad
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:38:29
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)